05.11.2015r- XI Drużynowy Turniej w Boccię - hala RELAX OSiR

Posty: 817
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 7 razy
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Sob 14:12, 05 Gru 2015    Temat postu: 05.11.2015r- XI Drużynowy Turniej w Boccię - hala RELAX OSiR

5 listopada 2015r (czwartek), odbył się
XI Integracyjny, Drużynowy Turniej w Boccię pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Rozgrywki odbyły się w hali sportowej „RELAX” Al. 3 – Maja 6b. wzięło udział 27 trzyosobowych drużyn niepełnosprawnych m.in.
– z Pińczowa, Radomia, Poddębic, Drzewicy, Opoczna, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi
i liczna grupa z Piotrkowa Trybunalskiego – WTZ, SOSW, ŚDSP, Niepełnosprawni z ul. Żwirki,
Gim 5, SP 10 i nasza grupa Niepełnosprawni Piotrkowa Trybunalskiego.

1./

Powoli kolejne drużyny ustawiają się na otwarcie Turnieju.
Od lewej strony WTZ Tomaszów Tomaszów Mazowiecki, następnie w Czerwonych koszulkach z białymi ramionami WTZ Drzewica,
całe czerwone koszulki OSW Radom, SP 12 Piotrków Trybunalski, zielone koszulki – WTZ Pińczów, WTZ Piotrków Trybunalski
2./

Otwarcie Turnieju, są już wszyscy.
3./

Puchary Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego z lewej strony za konkurencję Boccia,
natomiast z prawej strony Dyrektora OSiR w konkursie Dart
4./

Pojedynek pomiędzy drużynami WTZ Drzewica (czerwone koszulki) i zawodnikami SOSW Piotrków Trybunalski „A”
5./

Grają drużyny WTZ Pińczów „A” (zielone koszulki) z drużyna OSW Radom (czerwone koszulki)
6./

W kat. „B” Grają niepełnosprawni Opoczno „B” (od lewej strony 1,3,5 zawodnik) i drużyna FAR „B”
7./

W kat. „A” grają zespoły PCPR Poddębice „B” (1,3,5, osoba od prawej strony) i WTZ Opoczno „B” (szare dresy)
8./

Kat. „B” – grają Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski „A”(na wózkach) i uczniowie SP 10Piotrków Trybunalski
9./

Grają w grupie finałowej kat. „B” niepełnosprawni Piotrków Trybunalski „A” (od lewej 1,3,5 zawodnik) i FAR „B”
10./

W kat. „A” pojedynek pomiędzy drużynami WTZ Pińczów „A” (zielone koszulki) i SOSW Piotrków Trybunalski „A”
11./

W konkurencji Dart, swoich sił próbuje zawodnik WTZ Drzewica – Łukasz Tępiński
12./

Tutaj Asia Papiewska – Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski szykuje się do rzutów.
13./

Do tarczy niższej rzuca Asia Papiewska a do tarczy wyższej Ola Nowakowska – obie Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski
14./
15./
Na zakończenie turnieju ci co jeszcze byli na sali ustawiają się w szeregu.
15

Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak skierował kilka słów na zakończenie dzisiejszych zawodów.
16./

W kat. „B” Boccia – trzecie miejsce zajęła drużyna Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski „A” – odbierają puchar od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
17./

W kat. „B” Boccia – drugie miejsce zajęła drużyna FAR „B”
18./

W kat. „B” Boccia – pierwsze miejsce zajęli Niepełnosprawni FAR „A” – odbierają puchar od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
19./

W kat. „A” chodzący – trzecie miejsce zajęli Niepełnosprawni WTZ Piotrków Trybunalski „A” – odbierają puchar i gratulacje od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
20./

Drugie miejsce w kat. „A” chodzący zajęła drużyna WTZ Pińczów „A”
21./

Dzisiejsi zwycięzcy w konkurencji Boccia – drużyna WTZ Opoczno „A”, odbiera puchar i gratulacje od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka
22./

Trzecie miejsce w konkurencji DART , w kat. B– zajął Mariusz Janiszewski FAR, odbiera puchar i nagrodę z rąk Dyrektora OSiR – Leszka Heinzla
23./

Drugie miejsce w konkurencji DART, kat. B – zajęła Monika Mazur FAR, odbiera puchar i nagrodę z rąk Dyrektora OSiR – Leszka Heinzla
24./

Pierwsze miejsce w konkurencji DART, kat. B – zajął Wiesław Wiktorowicz, Niepełnosprawni Opoczno –
odbiera puchar z rąk Prezydenta Krzysztofa Chojniak, z nagrodą czeka Dyrektor OSiR - Leszek Heinzel.
25./

Trzecie miejsce w konkurencji DART, kat. A - zajął Wojciech Zwoliński – WTZ Opoczno, odbiera puchar od Dyrektora OSiR - Leszka Heinzla, a od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka nagrodę.
26./

Drugie miejsce w konkurencji DART, kat. A - zajął Paweł Nowak – WTZ Pińczów, odbiera nagrodę od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
27./

Trzecie miejsce w konkurencji DART, Kat. A - zajął Rafał Sońta – OSW Radom, odbiera puchar od Dyrektora OSiR - Leszka Heinzla.
28./

Na koniec zawodów pamiątkowe zdjęcie - drużyna WTZ Pińczów z opiekunem - Anią,(druga z lewej strony)
która zawsze ze swoją drużyną przyjeżdża do nas na wszystkie zawody.
Razem z nimi na wózkach - z prawej strony z pucharem Wiesiek Wiktorowicz (Niepełnosprawni Opoczno)
i Grzegorz Dybka (Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski) jeden z organizatorów zawodów
a obok Ani stoi Darek Krawczyk z Piotrkowa Trybunalskiego.

Ostatnio zmieniony przez Grzesiek dnia Pią 11:55, 18 Gru 2015, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niepelnosprawni.fora.pl Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Flower Power phpBB theme by Flowers Online.