08.11.2016r - XII Integracyjny Drużynowy Turniej w Boccię

Posty: 817
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 7 razy
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Czw 0:21, 17 Lis 2016    Temat postu: 08.11.2016r - XII Integracyjny Drużynowy Turniej w Boccię

We wtorek 8.11.2016roku w hali sportowej „Relax” odbył się XII Integracyjny Drużynowy Turniej w Boccię pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojnika. Współorganizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Niepełnosprawni Piotrkowa Trybunalskiego i Hufiec Pracy. W turnieju wzięło udział 27 drużyn 3 osobowych z Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Poddębic, Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Opoczna, Drzewicy i Radomia.

1./

Rozpoczęcie turnieju, powitanie i najważniejsze informacje
2./

Pojedynek kat. A – w czarnych koszulkach WTZ Piotrków Trybunalski A i drużyna PCPR Poddębice.

3./

Pojedynek kat. B – FAR A (białe koszulki) z zespołem PCPR Poddębice

4./

Gra na kilku boiskach
5./

Kat B – pojedynek drużyn WTZ Tomaszów Mazowiecki i Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski.
6./

Kat. B – grają drużyny Niepełnosprawni Łask (od prawej 1,3,5) i PCPR Poddębice
7./

Pojedynek w kat. A – SOSW Radom (żółte koszulki) i drużyna ŚDSP Piotrków Trybunalski B
8./

Grają w kat. A – SOSW piotrków Trybunalski B (niebieskie koszulki) i drużyna WTZ Opoczno B
9./

Kat. A – pojedynek pomiędzy zespołami WTZ Piotrków Trybunalski B i PCPR Poddębice
10./

Dzisiejsze puchary i nagrody
11./

W konkurencji Dart A – rzuca zawodniczka PCPR Poddębice Mirosława Nowak

12./

W konkurencji Dart A – rzuca zawodnik WTZ Opoczno – Daniel Wierzbicki, jak się okazało zwycięzca w swojej kategorii.
13./

Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego – Krzysztof Chojniak, przybył na zakończenie turnieju, skierował parę słów do obecnych.

14./

3 miejsce w konkurencji Dart A – zdobył Zwoliński Wojciech – WTZ Opoczno, odbiera Dyplom od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka

15./

2 miejsce w konkurencji Dart A – zdobył Stępień Andrzej – WTZ Opoczno, Prezydent Krzysztof Chojniak wręcza puchar
16./

1 miejsce w konkurencji Dart A – zdobył Daniel Wierzbicki, Dyr. OSiR – Leszek Heinzel wręcza Dyplom i nagrodę.
17./

3 miejsce w konkurencji Dart B – zdobyła Joanna Papiewska Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski, odbiera Puchar od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka
18./

2 miejsce w konkurencji Dart B – zdobył Witerek Jacek – Far Łódź , odbiera Puchar od Prezydenta Krzysztofa Chojniaka

19./

1 miejsce w konkurencji Dart B – zdobyła Ewa Krajewska – PCPR Poddębice – Puchar wręcza Prezydent Krzysztof Chojniak a Dyplom i nagrodę zaraz wręczy Dyr. OSiR – Leszek Heinzel.
20./

3 miejsce w konkurencji Boccia kat. B – zdobyli Niepełnosprawni z Piotrkowa Trybunalskiego – uściski od Prezydenta

21./

3 miejsce w konkurencji Boccia kat. A – zdobyła drużyna WTZ Opoczno A – przyjmują gratulacje od Prezydenta.
22./

2 miejsce w konkurencji Boccia kat. B – zdobyła drużyna FAR A
23./

2 miejsce w konkurencji Boccia kat. A – zdobyła drużyna SOSW Radom A
24/

1 miejsce w konkurencji Boccia kat. A – zdobyła drużyna WTZ Piotrków Trybunalski A, nagrody i wręcza Pełnomocnik Prezydenta Grzegorz Janowski.

25./

25 1 miejsce w konkurencji Boccia kat. B – zdobyła drużyna FAR Łódź B, Prezydent wręcza Puchar
26./

Jeszcze parę słów skierował na zakończenie nasz współorganizator od samego początku turniejów – Sławomir Górecki OHP.

Ostatnio zmieniony przez Grzesiek dnia Pią 21:54, 18 Lis 2016, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niepelnosprawni.fora.pl Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Flower Power phpBB theme by Flowers Online.