09.05.2017r - XII Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccię

Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 817

Pomógł: 7 razy
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Śro 20:46, 17 Maj 2017    Temat postu: 09.05.2017r - XII Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccię

9 maj 2017r – na hali sportowej RELAX,
odbył się XII Indywidualny Turniej w Boccię o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Organizatorami byli – Niepełnosprawni Piotrkowa Trybunalskiego,
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
Ośrodek Sportu i Rekreacji i Ochotniczy Hufiec Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.
W turnieju wzięło udział 81 zawodników z opiekunami i osobami towarzyszącymi.
Gra odbywał się na 9 – ciu boiskach w kategoriach A – chodzący i B wózki, w grupach 3 osobowych systemem każdy z każdym.
Zwycięzcy grup przechodzili do kolejnej 3 osobowej grupy – do momentu wyłonienia pierwszej trójki.
W międzyczasie był rozgrywany Turniej Darta (rzutki do tarczy) o Puchar Dyrektora OSiR
również w kategoriach A – chodzący i B – wózki. Zgodnie z regulaminem Turnieju – było 5 rzutów próbnych i 5 rzutów konkursowych.
Tutaj też wyłoniono pierwsze trojki i obydwu konkurencjach.

1./

Puchary dla zwycięzców – z lewej strony (po trzy czerwone i niebieskie)
w konkurencji Boccia (Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego),
z prawej strony w konkurencji Dart (Dyrektora OSiR).
2./

Rozpoczęcie Turnieju, Grzegorz Dybka Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski
wita uczestników zawodów i innych gości, po krótce przypomniał zasady dzisiejszej imprezy.
3./

Tomek Zieliński (Niepełnosprawni Piotrków Trybunalski) na linii startu.
4./

Grupka wózkowiczów z Piotrkowa – Jurek, Kazio, Tomek C, Zdzisiek i Tomek Z.
5./

Kat. B – grają Derach Patryk SP10 z(na krześle) i Toma Michał FAR Łódź (na wózku
6./

Kat A – grają Andriańczyk Beata ŚDSP Piotrków Trybunalski (z prawej strony w żółtej koszulce)
i Jakóbowski Grzegorz SOSW Radom (w czerwonej koszulce).
7./

Kat A – pojedynek zawodników WTZ Drzewica i WTZ Opoczno.
8./

Kat. A – pojedynek Jażdżyk Bartłomiej SOSW Radom i Przemysław Walisiak WTZ Piotrków Trybunalski.
9./

Kat. B – pojedynek pomiędzy Eweliną Wymyk (z lewej strony na wózku) i Michałem Toma (prawej strony) oboje FAR Łódź.
10./

Asia P. czeka w kolejce do turnieju Darta.
11./

Kat. A grają Tępiński Łukasz WTZ Drzewica (pochylony do rzutu bilą w ciemnym stroju) i Sawicka Magdalena WTZ Opoczno
12./

Kat. B – grają Witerek Jacek (z lewej strony w białej koszulce) i Matusiak Michał – obaj FAR Łódź.
13./

Kat. A – pojedynek Skorupski Tomasz (z lewej strony w jaśniejszych spodniach) i Walisiak Przemysław – obaj WTZ Piotrków Trybunalski
14./

Kat. A – pojedynek Jażdżyk Bartłomiej SOSW Radom (w czerwonej koszulce z prawej strony) i Sawicka Magdalena WTZ Opoczno
15./

Pani Anna Górecka – Komendant OHP Piotrków Trybunalski ogłasza końcowe wyniki na zakończenie dzisiejszego turnieju.
16./

3 miejsce w konkurencji Dart kat. A – zdobył Stępień Andrzej WTZ Opoczno, odbierze puchar i nagrode z rąk Andrzeja Ziębakowskiego przedstawiciela Dyrektora OSiR
17./

3 miejsce w konkurencji Dart kat. B – zdobyła Ewelina Wymyk FAR Łódź, pod jej nieobecność puchar i nagrodę odbiera Matusiak Michał.
18./

2 miejsce w konkurencji Dart kat. B – zdobył Witerek Jacek FAR Łódź, Andrzej Ziębakowski i Krystyna Słomka wręczają puchar i nagrodę.
19./

1 miejsce w konkurencji Dart kat. B – zdobył Matusiak Michał FAR Łódź
20./

3 miejsce w konkurencji Boccia kat. A – zdobył Jażdży Bartłomiej SOSW Radom, powoli zbliża się po odbiór pucharu i nagrody.
21./

2 miejsce w konkurencji Boccia kat. B – zdobył Jacek Witerek FAR Łódź
22./

2 miejsce w konkurencji Boccia kat. A – zdobył Walisiak Przemysław WTZ Piotrków Trybunalski
23./

1 miejsce w konkurencji Bocciat kat. B – zdobył Matusiak Michał FAR Łódź
24./

1 miejsce w konkurencji Bocciat kat. A – zdobył Skorupski Tomasz WTZ Piotrków Trybunalski,
odbiera puchar i nagrodę od przedstawicieli Przewodniczącego Rady Miasta – Krystyny Słomka MKRPA
i Andrzeja Ziębakowskiego przedstawiciela Dyrektora OSiR

Ostatnio zmieniony przez Grzesiek dnia Czw 10:05, 18 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niepelnosprawni.fora.pl Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Flower Power phpBB theme by Flowers Online.