www.niepelnosprawni.fora.pl

12.05.2016r - XI Indywidualny Turniej w Bocię

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niepelnosprawni.fora.pl Strona Główna -> Spotkania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzesiek
Admin
Admin


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 604
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Piotrków Tryb.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:03, 23 Maj 2016    Temat postu: 12.05.2016r - XI Indywidualny Turniej w Bocię

12 maja 2016r (czwartek) odbył się w Piotrkowie Trybunalskim
na hali sportowej „RELAX” – XI Indywidualny Turniej w Boccię
pod Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, pana Mariana Błaszczyńskiego.
Organizatorami byli Niepełnosprawni Piotrkowa Trybunalskiego, Ochotniczy Hufiec Pracy,
Ośrodek Sportu i Rekreacji i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
W turnieju wzięło udział 80 zawodników z Poddębic, Łodzi, Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego,
Opoczna, Drzewicy i Piotrkowa Trybunalskiego.
Były to osoby reprezentujące Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Warsztaty Terapii Zajęciowej,
Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego, Środowiskowego Domu Samopomocy,
Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i osoby nie zorganizowane.
Zawody odbywały w dwóch kategoriach – chodzący i wózki,
grano na 8 boiskach w grupach trzyosobowych grając systemem każdy z każdym.
Zwycięzca grupy przechodził do kolejnej trzyosobowej grupy.
W obu kategoriach najlepsze 3 osoby otrzymały puchar, drobne nagrody i dyplom.
Równolegle do gry w Boccię odbył się Turniej w Darta o puchar Dyrektora OSiR w Piotrkowie Trybunalskim.
Tutaj tez trzy najlepsze osoby z obu kategoriach otrzymały puchar, dyplom i nagrodę.
W sędziowaniu dzielnie pomagała nam młodzież OHP, także w miarę sprawnie gry przebiegały.
Na zakończenie zawodów przybył Wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek
i Dyrektor OSiR Leszek Heinzel. Wraz z Komendantem OHP Sławomirem Góreckim wręczyli zwycięzcom nagrody.

Oto zwycięzcy:

Kat „A” – chodzący
1./ Dajcz Krzysztof – MKRPA
2./ Krasoń Rafał – WTZ Piotrków Trybunalski
3./ Tępiński Łukasz – WTZ Drzewica

Kat.”B” – wózki
1./ Mazur Monika – FAR Łódź
2./ Grzejdziak Agata – FAR Łódź
3./ Wnęk Mikołaj – Gimnazjum nr 5, Piotrków Trybunalski


Rzutki indywidualne:
Kat. „A” – chodzący
1./ Tępiński Łukasz – WTZ Drzewica
2./ Masztalski Krzysztof – ŚDS Łask
3./ Suski Albert

Kat.”B” – wózki
1./ Karbownik Marcin – Niepełnosprawni Opoczno
2./ Mazur Monika – FAR Łódź
3./ Witerek Jacek – FAR Łódź


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niepelnosprawni.fora.pl Strona Główna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Flower Power phpBB theme by Flowers Online.
Regulamin